Nieuwe 'Duitsland' boeken - bijgewerkt t/m 25 april

Jos Deuling,  zondag 25 april 2021

Een adembenemende reconstructie van de spectaculairste ontsnapping uit Oost-Berlijn in 1962. Een ode aan de veerkracht en verbeeldingskracht van mensen die uit elkaar worden gedreven.


Vier vrouwen, vier families, één eeuw geschiedenis: het derde deel in deze allesomvattende, meeslepende trilogie.
1970. Henny viert haar zeventigste verjaardag. Op het tuinfeest staan haar vriendinnen aan haar zijde, zoals ze dat al tientallen jaren doen. Tot Henny’s grote vreugde zijn haar kleindochter Katja, Ida’s dochter Florentine, en Ruth, de dochter van Käthe, er ook bij. Ook zij delen hun geluk, hun verdriet, de onbeduidende en de grote momenten.


Wij Duitsers van Alexander Starritt is een indringende oorlogsroman gezien vanuit het oogpunt van een jonge, dienstplichtige Duitse student. Voor de lezers van Antony Beevor en William Boyd.


Een jonge vrouw gaat naar een toneelstuk over de val van de Berlijnse Muur. Ze kijkt om zich heen en ziet dat ze de enige zwarte vrouw in het publiek is. De jonge vrouw zit met haar vriend bij een meer in een Berlijns park als vier neonazi’s op hen afkomen. De jonge vrouw loopt rond in New York en voelt zich thuis, terwijl ze tegelijkertijd snapt dat ze een andere achtergrond heeft.


‘Het eigenlijke’ is voor iedereen iets anders. Voor Hans Frambach zijn het de misdaden in het nazitijdperk, waar hij al zijn hele leven onder gebukt gaat. Daarom werkt hij als archivaris bij het Instituut voor Exploitatie van het Verleden in Berlijn; al hij vraagt zich inmiddels af of het geen tijd is voor een andere baan.


Lekker winkelen zonder zorgen - Gratis verzending en retour


Duitse wijngaard in herfstkleuren
Huizen en appartementen te koop in Nedersaksen, Eemsland, Bentheim, Leer, Aken Kleef, Berlijn, Beieren, Noordrijn-Westfalen. Van particulieren en makelaars. 

Schwarzwaelder Bauernhaus um 1900 Het Zwarte Woud huis is een type boerderij dat voornamelijk voorkomt in het centrale en zuidelijke deel van het Zwarte Woud. Dit type woning is uitermate geschikt voor de omstandigheden in het Zwarte Woud: heuvelachtige locaties, brede paden, veel sneeuwval en een krachtige wind. Sommige boerderijen, zoals het Hierahof bij Kappel, zijn meer dan 400 jaar oud en zijn vandaag de dag nog steeds in gebruik. 
More articles